Trinion cart (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: remove
mr: मिटवा

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Price
mr: किंमत

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
