Trinion cart (1.0.0) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Item
ru: Элемент

en: Actions
ru: Действия

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: remove
ru: удалить

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Item title
ru: Заголовок элемента

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Qty
ru: Кол-во

en: Price
ru: Цена

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Remove from cart
ru: Удалить из корзины

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: SKU
ru: Артикул

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: change
ru: изменить

en: Cart
ru: Корзина

en: Coupons
ru: Подарочные купоны

en: Discount
ru: Скидка

en: Product
ru: Товар

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Index
ru: Индекс

en: Offset
ru: Пропустить

en: Flat
ru: Плоский

en: The description.
ru: Описание

en: Cart block
ru: Блок корзины

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Total price
ru: Общая стоимость

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Apply coupon
ru: Использовать купон

en: Asc
ru: По возрастанию

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Go to checkout
ru: Перейти к оформлению заказа

en: Remove coupon
ru: Удалить купон
