Trinion cart (1.0.2) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Item
cs: Položka

en: Actions
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: remove
cs: odstranit

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: SKU
cs: Kód zboží

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Coupons
cs: Kupóny

en: Discount
cs: Sleva

en: Product
cs: Produkt

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Index
cs: Rejstřík

en: Offset
cs: Posun

en: Cart block
cs: Blok košíku

en: Total price
cs: Celková cena

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Apply coupon
cs: Použít kupón

en: Asc
cs: Vzestupně

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Go to checkout
cs: Jít do pokladny
