Trinion cart (1.0.2) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: remove
el: αφαίρεση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: SKU
el: Κωδικός

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Cart
el: Καλάθι

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product
el: Προϊόν

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
