Trinion cart (1.0.2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: remove
nn: fjern

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Qty
nn: Mengd

en: Price
nn: Pris

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Product
nn: Vare

en: Apply
nn: Bruk

en: Index
nn: Indeks

en: - All -
nn: - Alle -
