Trinion cart (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
