Trinion cart (1.0.2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: - All -
ug: ھەممىسى
