Trinion change log (1.0.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Node type
bs: Tip noda

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
