Trinion change log (1.0.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Field
el: Πεδίο

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Page 2
el: Σελίδα 2
