Trinion change log (1.0.0) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Number
es: Número

en: Field
es: Campo

en: Changes
es: Cambios

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: History
es: Historial

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Node
es: Nodo

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Task
es: Tarea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Proceed
es: Proceder

en: Apply
es: Aplicar

en: Old value
es: Valor antiguo

en: New value
es: Valor nuevo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Change date
es: Cambiar fecha

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Page 2
es: Página 2
