Trinion change log (1.0.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
