Trinion change log (1.0.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Field
fi: Kenttä

en: Changes
fi: Muutokset

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Proceed
fi: Jatka

en: Apply
fi: Käytä

en: Old value
fi: Vanha arvo

en: New value
fi: Uusi arvo

en: Change date
fi: Muuta päivämäärä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Page 2
fi: Sivu 2
