Trinion change log (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Field
ka: ველი

en: History
ka: ისტორია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
