Trinion change log (1.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Field
lt: Laukelis

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
