Trinion change log (1.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Field
lv: Lauks

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
