Trinion change log (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
