Trinion change log (1.0.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Old value
oc: Anciana valor

en: New value
oc: Novèla valor

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
