Trinion change log (1.0.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
