Trinion change log (1.0.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Field
ro: Câmp

en: Changes
ro: Modificări

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: History
ro: Istoric

en: Node type
ro: Tip nod

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Task
ro: Sarcină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Page 2
ro: Pagina 2
