Trinion change log (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
