Trinion change log (1.0.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Quantity
af: Aantal

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
