Trinion change log (1.0.2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Task
ar: مهمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
