Trinion change log (1.0.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
