Trinion change log (1.0.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Quantity
hr: Količina

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
