Trinion change log (1.0.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
