Trinion change log (1.0.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
