Trinion change log (1.0.2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
