Trinion change log (1.0.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
