Trinion change log (1.0.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Node
ml: നോഡ്
