Trinion change log (1.0.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Quantity
mn: Тоон

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
