Trinion change log (1.0.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
