Trinion change log (1.0.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
