Trinion change log (1.0.2) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Quantity
ru: Количество

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Field
ru: Поле

en: Changes
ru: Изменения

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Node type
ru: Тип материала

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Task
ru: Задание

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Old value
ru: Старое значение

en: New value
ru: Новое значение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Change date
ru: Изменить дату

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsible
ru: Ответственный

en: List is empty
ru: Список пуст

en: Page 2
ru: Страница 2
