Trinion change log (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
