Trinion change log (1.0.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Quantity
sl: Količina

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
