Trinion change log (1.0.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
