Trinion change log (1.0.2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Quantity
sv: Antal

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Field
sv: Fält

en: Changes
sv: Ändringar

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Change date
sv: Ändra datum

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
