Trinion change log (1.0.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Quantity
th: จำนวน

en: Date
th: วันที่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Change date
th: เปลี่ยนวันที่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
