Trinion change log (1.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Field
nl: Veld

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Node type
nl: Node-type

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Task
nl: Taak

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Change date
nl: Datum wijzigen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Page 2
nl: Pagina 2
