Trinion client bank (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Action
de: Aktion

en: On
de: An

en: File
de: Datei

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Number
de: Zahl

en: Default
de: Standard

en: Total
de: Gesamt

en: Upload
de: Hochladen

en: Off
de: Aus

en: Comment
de: Kommentar

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Payment
de: Zahlung

en: Company
de: Firma

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Organization
de: Organisation

en: Offset
de: Versatz

en: Account
de: Benutzerkonto

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
