Trinion CRM (1.0.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Total
bg: Общо

en: Contact
bg: Контакт

en: All
bg: Всички

en: Post
bg: Публикация

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Address
bg: Адрес

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Apply
bg: Търси
