Trinion CRM (1.0.0) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: delete
da: slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Total
da: I alt

en: Contact
da: Kontakt

en: All
da: Alle

en: Post
da: Indlæg

en: Off
da: Afbrudt

en: Contacts
da: Kontakter

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Customer
da: Kunde

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Company
da: Virksomhed

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Full name
da: Fulde navn

en: Approved
da: Godkendt

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Company name
da: Firmanavn

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Link to the entity
da: Link til entity
