Trinion CRM (1.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Total
ga: Iomlán

en: Phone number
ga: Fón

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
