Trinion CRM (1.0.0) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: All
he: הכל

en: Post
he: הודעה

en: Off
he: כבוי

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Customer
he: לקוח

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Company
he: חברה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full name
he: שם מלא

en: Approved
he: מאושר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Company name
he: שם החברה

en: Leads
he: לידים

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Link to the entity
he: קישור לישות
