Trinion CRM (1.0.0) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: All
hu: Mind

en: Post
hu: Tartalom

en: Off
hu: Ki

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Vendor
hu: Eladó

en: Customer
hu: Vevő

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Company
hu: Cég

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full name
hu: Teljes név

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Company name
hu: Cég neve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra
