Trinion CRM (1.0.0) - en to ja translation catalogue (38 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: E-mail
ja: メール

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Action
ja: アクション

en: On
ja: オン

en: File
ja: ファイル

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: Total
ja: 合計

en: Contact
ja: コンタクト

en: All
ja: すべて

en: Post
ja: 投稿

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Customer
ja: 顧客

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: Company
ja: 会社

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Full name
ja: フルネーム

en: Approved
ja: 承認済み

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Company name
ja: 会社名

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Link to the entity
ja: エンティティへのリンク
