Trinion CRM (1.0.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Post
ka: პოსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
