Trinion CRM (1.0.0) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
