Trinion CRM (1.0.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Post
lt: Įrašas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Customer
lt: Klientas

en: Address
lt: Adresas

en: Company
lt: Įmonė

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
