Trinion CRM (1.0.0) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Currency
mr: चलन

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Total
mr: एकूण

en: Contact
mr: संपर्क

en: All
mr: सर्व

en: Post
mr: लेख

en: Off
mr: बंद

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
